O nás

Každý, kdo žije v Ústí nad Labem a má jen trochu povědomí o moderní gastronomii, určitě přemýšlí o tom, proč se v tak velkém městě nenajde dobrá  restaurace s poctivým a kvalitním jídlem. Toto byla i naše hlavní myšlenka, která nás vedla k tomu otevřít zde restauraci.

Víme, že vybudovat renomé restaurace, která v poslední době několikrát změnila nájemce, kteří o poctivém  provozování  restaurace nevěděli nic, bude velice složité... My ale věříme, že se nám to povede, a že naši hosté budou navýsost spokojeni.

Naší hlavní vizí je zachovat vysokou kvalitu jídla díky používání čerstvých surovin a šetrné přípravě dle nejnovějších gastronomických trendů.

Naše zkušenosti v oboru nás opravňují k tomu, abychom věřili, že poctivá kuchyně je základ dobré restaurace. S provozováním restaurace máme bohaté zkušenosti, které jsme nasbírali například v restauraci Pod Lampou, v Německu nebo pod vedením italského šéfkuchaře.

Restaurace Motýlek disponuje salónkem o 20-ti místech a my vám zde na míru připravíme rodinnou či firemní oslavu. Můžeme připravit i jídla, která nejsou ve standardní nabídce menu.

Byli bychom velice rádi, abyste se u nás cítili příjemně, ať už přijdete na večeři, víno nebo jen kávu. Jsme připraveni vám vytvořit přátelskou atmosféru podtrženou kulinářským zážitkem.

Přijďte ochutnat, těšíme se na vás!

Pavel Černý, majitel restaurace.

 Majitel-restaurace